pro!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


counter strike
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene

Go down 
4 posters
AuthorMessage
miksa1




Posts : 26
Join date : 2008-07-26

jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene Empty
PostSubject: jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene   jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene I_icon_minitimeSat Aug 09, 2008 5:31 am

Igram stoni tenis od malena i veoma sam dobar neko vreme sam i trenirao ali posto mi je daleko smorilo me da idem cak do trosarunu od kuce.(MNOGO DALEKO)Sad kuci imam sto za stoni tenis i cepam svaki dan!!!!!! Very Happy Very Happy
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene Empty
PostSubject: Re: jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene   jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene I_icon_minitimeSat Aug 09, 2008 11:32 am

ja igram,doduse nisam neki pr0...imao sam jedno godimu dana sto za stoni tenis u dvoristu,al nas uvek zajebavo vetar xD....
Back to top Go down
TASKE

TASKE


Posts : 59
Join date : 2008-08-09

jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene Empty
PostSubject: Re: jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene   jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene I_icon_minitimeSat Aug 09, 2008 1:01 pm

ja nemam pojma ali ipak mogu da oderem walkera:D
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene Empty
PostSubject: Re: jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene   jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene I_icon_minitimeSat Aug 09, 2008 1:17 pm

decko nume....
Back to top Go down
kurajber

kurajber


Posts : 74
Join date : 2008-08-08
Age : 34
Location : Leskovac, uvek u fotelji

jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene Empty
PostSubject: Re: jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene   jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene I_icon_minitimeSat Aug 09, 2008 8:05 pm

ko hoce moze da me oproba.
igram stoni tenis od svoje 7, ali nkad nisam trenirao. Cale mog druga je trener
i kaze da sam propustio veliku sansu jer imam talenta (mislim stace covek kad ga pobedim 5:2 u partijama). Pa izvolte dodjite u LE na rostilju i partiji stonog tenisa Cool
Back to top Go down
TASKE

TASKE


Posts : 59
Join date : 2008-08-09

jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene Empty
PostSubject: Re: jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene   jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene I_icon_minitimeSun Aug 10, 2008 6:09 am

ko zna mozda i dodjemo:D nemoj posle da bude nisam vas zvao:D
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene Empty
PostSubject: Re: jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene   jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene I_icon_minitimeSun Aug 10, 2008 7:05 am

svidja mi se ta ideja za rostilj....Smile
Back to top Go down
miksa1




Posts : 26
Join date : 2008-07-26

jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene Empty
PostSubject: Maxa aka DenY CreynE   jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene I_icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:34 pm

Haha !!! mogu i ja pa da vas derem tamo xD Surprised
Back to top Go down
kurajber

kurajber


Posts : 74
Join date : 2008-08-08
Age : 34
Location : Leskovac, uvek u fotelji

jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene Empty
PostSubject: Re: jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene   jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 9:04 am

tebi maxo nisam daleko ja vam javljam kad pocinje rostiljijada pa dodjite na pljeku i par partija
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene Empty
PostSubject: Re: jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene   jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 8:43 am

samo reci kad!
Back to top Go down
Sponsored content





jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene Empty
PostSubject: Re: jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene   jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene I_icon_minitime

Back to top Go down
 
jer igra neko stoni tenis i dali mu se svidja ?? osim mene
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KALADONT IGRA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
pro!!! :: Sport-
Jump to: