pro!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


counter strike
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Sta je prdez? krik govneta za slobodom!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
_KriminaL_




Posts : 12
Join date : 2008-08-15

Sta je prdez? krik govneta za slobodom! Empty
PostSubject: Sta je prdez? krik govneta za slobodom!   Sta je prdez? krik govneta za slobodom! I_icon_minitimeFri Aug 15, 2008 12:18 pm

meni su rekli da dodjem ovde,ali ja sam dosao samo da vam kazhem da nikako ne mogu da dodjem .. osim ako ne dodjem.. jer,bolje znati mnogo i chesto,nego malo,povremeno skoro nikad,kojekude.. ! a sad predstavljanje !!!! sa moje desne strane ,mish marke -logitec(majke mi)- ,sa moje desne strane hemijska olovka marke -hyuoing-,a sada sa moje desne strane --ushao mi buraz u sobu ! i levu stranu sobe nemam jer je neko loshe isprojektovao. Ja mislim da je to Misha cigan od prekoputa pravio,posle chovek zaglavio u bolnicu u Kovin,tamo je i ispustio dushu (pu pu) ,mada,imao je on dvoje dece,koje su ustvari bila deca njegovog nakoncheta iz prvog braka zato shto mu se sestra nije zhenila jer je ujeo grch na moru pa je dobila upalu alergije. e vidite ovog belog ficu na ulici ,takvu cu ja istu Ladu da kupim samo zhutu ! inache,nije loshe,hvala na pitanju...
Back to top Go down
TASKE

TASKE


Posts : 59
Join date : 2008-08-09

Sta je prdez? krik govneta za slobodom! Empty
PostSubject: Re: Sta je prdez? krik govneta za slobodom!   Sta je prdez? krik govneta za slobodom! I_icon_minitimeFri Aug 15, 2008 12:23 pm

jebote al ti kenjas!!!!majke mi...osim ako ne kenjas..a kenjas!!!!dobrodosao u klan
Back to top Go down
_KriminaL_




Posts : 12
Join date : 2008-08-15

Sta je prdez? krik govneta za slobodom! Empty
PostSubject: Re: Sta je prdez? krik govneta za slobodom!   Sta je prdez? krik govneta za slobodom! I_icon_minitimeFri Aug 15, 2008 12:25 pm

bolje vas nashao,osim ako vas ne nadjem What a Face zhelim svima da vam pozhelim dobrodoshlicu iako sam poslednji stigao Razz
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Sta je prdez? krik govneta za slobodom! Empty
PostSubject: Re: Sta je prdez? krik govneta za slobodom!   Sta je prdez? krik govneta za slobodom! I_icon_minitimeFri Aug 15, 2008 2:30 pm

pozz i dobroDoooooooshao!
Back to top Go down
_KriminaL_




Posts : 12
Join date : 2008-08-15

Sta je prdez? krik govneta za slobodom! Empty
PostSubject: Re: Sta je prdez? krik govneta za slobodom!   Sta je prdez? krik govneta za slobodom! I_icon_minitimeSat Aug 16, 2008 12:34 pm

vrlo ste Ljubazni mladi Noobe Smile
Back to top Go down
kurajber

kurajber


Posts : 74
Join date : 2008-08-08
Age : 34
Location : Leskovac, uvek u fotelji

Sta je prdez? krik govneta za slobodom! Empty
PostSubject: Re: Sta je prdez? krik govneta za slobodom!   Sta je prdez? krik govneta za slobodom! I_icon_minitimeSat Aug 16, 2008 12:49 pm

ako ja dobro vidim, hvala bogu, tu mu dodjesh ovde poslednji, al prvi, sto nema veze s nichim, teko da ako ikad budes ovde, mozda i odes a ako ne budes necesh ni otici, jer je sve to usko povezano, sa nasim sranjem, evo na koji nacin: ti doso a vec kenjas, a nama se prikenjalo. Sve u svemu, ja u WC-u, a ti u klanu, dobrodosao ili ti Welcome!! scratch
Back to top Go down
_KriminaL_




Posts : 12
Join date : 2008-08-15

Sta je prdez? krik govneta za slobodom! Empty
PostSubject: Re: Sta je prdez? krik govneta za slobodom!   Sta je prdez? krik govneta za slobodom! I_icon_minitimeSun Aug 17, 2008 9:30 am

ako ikada dodjem,pravicu se da sam doshao ,mada su male shanse da dodjem ako nikada ni ne idem odavde,samim tim necu ni doci ako ne dodjem doci cu... ako me razumesh..sve u svemu ,hvala na dobrodoshlici cheers
Back to top Go down
kurajber

kurajber


Posts : 74
Join date : 2008-08-08
Age : 34
Location : Leskovac, uvek u fotelji

Sta je prdez? krik govneta za slobodom! Empty
PostSubject: Re: Sta je prdez? krik govneta za slobodom!   Sta je prdez? krik govneta za slobodom! I_icon_minitimeSun Aug 17, 2008 2:41 pm

Dosta vise ili pucam Cool
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Sta je prdez? krik govneta za slobodom! Empty
PostSubject: Re: Sta je prdez? krik govneta za slobodom!   Sta je prdez? krik govneta za slobodom! I_icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:11 pm

Dooooooooooooooooo (piskavo)
Back to top Go down
_KriminaL_




Posts : 12
Join date : 2008-08-15

Sta je prdez? krik govneta za slobodom! Empty
PostSubject: Re: Sta je prdez? krik govneta za slobodom!   Sta je prdez? krik govneta za slobodom! I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 9:12 am

DOOOOOOOOOOOOOOOOOOO (GRUBO) ! + pimpmobile
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Sta je prdez? krik govneta za slobodom! Empty
PostSubject: Re: Sta je prdez? krik govneta za slobodom!   Sta je prdez? krik govneta za slobodom! I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 3:21 pm

ahahahahhaaha!!! ajojj
Back to top Go down
Sponsored content





Sta je prdez? krik govneta za slobodom! Empty
PostSubject: Re: Sta je prdez? krik govneta za slobodom!   Sta je prdez? krik govneta za slobodom! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Sta je prdez? krik govneta za slobodom!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
pro!!! :: Your first category :: Predstavite se-
Jump to: