pro!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


counter strike
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam

Go down 
3 posters
AuthorMessage
kurajber

kurajber


Posts : 74
Join date : 2008-08-08
Age : 34
Location : Leskovac, uvek u fotelji

Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam Empty
PostSubject: Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam   Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam I_icon_minitimeMon Aug 11, 2008 12:58 pm

Pricale cerka,majka i baba sta najvise boli u zivotu. Kaze cerka ``Nije vas bolelo kad ste gubile nevinost ko mene``, a majka ce ``Ma cuti, neznas koliko je mene bolelo kad sam tebe radjala``, baba ``ccc, e kad dodjete na moje godine, vozite bicikl i upadne vam klitoris u zupcanike, joj``
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam Empty
PostSubject: Re: Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam   Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam I_icon_minitimeMon Aug 11, 2008 1:17 pm

u proncipu nepisem ovo al upravo sam dosao u iskusenje......OMFG..........
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam Empty
PostSubject: Re: Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam   Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam I_icon_minitimeMon Aug 11, 2008 6:06 pm

chuck norris nemoze da prdne...........on moze samo da se isprdi.... Very Happy
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam Empty
PostSubject: Re: Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam   Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam I_icon_minitimeMon Aug 11, 2008 6:08 pm

pogodite koja je ovo licnost......!!!


musko,extra lik,nabildovan,istetoviran,vozi krosericu,svira elektricnu gitaru....i ima do jaja burazera... ko je to?????
Back to top Go down
kurajber

kurajber


Posts : 74
Join date : 2008-08-08
Age : 34
Location : Leskovac, uvek u fotelji

Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam Empty
PostSubject: Re: Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam   Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam I_icon_minitimeTue Aug 12, 2008 1:39 pm

scratch scratch scratch scratch ........TASKE?
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam Empty
PostSubject: Re: Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam   Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam I_icon_minitimeTue Aug 12, 2008 4:34 pm

ahahahaahahhahha lol! BRAVO........


ubice me kad vidi ovo Very Happy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Neutral Mad
Back to top Go down
TASKE

TASKE


Posts : 59
Join date : 2008-08-09

Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam Empty
PostSubject: Re: Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam   Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam I_icon_minitimeTue Aug 12, 2008 6:17 pm

mirko bote recu cu ti samo I.T.S.U.U. a ti ces znati sta to znaci!!!!
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam Empty
PostSubject: Re: Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam   Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam I_icon_minitimeWed Aug 13, 2008 8:21 am

scratch scratch prvi put cujem Very Happy Very Happy
Back to top Go down
TASKE

TASKE


Posts : 59
Join date : 2008-08-09

Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam Empty
PostSubject: Re: Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam   Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam I_icon_minitimeSun Aug 31, 2008 8:51 am

ide baba ulicom i zgazi je kamion na kome pise "Baba jebi se u dupe" aaaaaa jel glup:D to sam ja izmislio...mora da je glup
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam Empty
PostSubject: Re: Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam   Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam I_icon_minitimeMon Sep 01, 2008 11:08 am

ne da je glup,nego UBIJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! botinooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam Empty
PostSubject: Re: Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam   Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Vicevi, Fore i Fazoni. A, jel da?Pa znao sam
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» VICEVI....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
pro!!! :: Your first category :: Zezanje-
Jump to: