pro!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


counter strike
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Da li mogu u klan

Go down 
5 posters
AuthorMessage
F.E.A.R




Posts : 5
Join date : 2008-08-07
Age : 30

Da li mogu u klan Empty
PostSubject: Da li mogu u klan   Da li mogu u klan I_icon_minitimeSun Aug 10, 2008 6:40 am

Ja sam Igor Dupljak 93 sam god. igram kanter 7 meseci i voleo bih da igram kod vas.Moj nik je F.E.A.R i nisam toliko los.Da li bi mogao da udjem kod vas u klan?
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Da li mogu u klan Empty
PostSubject: Re: Da li mogu u klan   Da li mogu u klan I_icon_minitimeSun Aug 10, 2008 6:58 am

sto lazes da igras 7 meseci????????????????? budi iskern pre ces tako uci.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jer sta ti se isplati da baronises da si pr0 kad cemo iovako igrati probni CW....de ce se videti ko je kakav.............. c c c
Back to top Go down
kurajber

kurajber


Posts : 74
Join date : 2008-08-08
Age : 34
Location : Leskovac, uvek u fotelji

Da li mogu u klan Empty
PostSubject: Re: Da li mogu u klan   Da li mogu u klan I_icon_minitimeSun Aug 10, 2008 7:01 am

Nemoj decka da uplasis, nece doci na probni cw (ili je mozda devojcica)
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Da li mogu u klan Empty
PostSubject: Re: Da li mogu u klan   Da li mogu u klan I_icon_minitimeSun Aug 10, 2008 7:08 am

ahahah nebrini to mi je drugar iz bivse osnovne i komsija.....ma bre iznerviro sam, pre neki dansam bio do njega mu namestim komtrole za cs......Smile Razz al neigra tolko lose....bice probni pa ce vidimo....xD igore nemoj stvarno da se sad uplasis..... lol!
Back to top Go down
miksa1




Posts : 26
Join date : 2008-07-26

Da li mogu u klan Empty
PostSubject: MaXa aka DenY CraynE   Da li mogu u klan I_icon_minitimeSun Aug 10, 2008 7:38 am

Mozda bude pr0 ko ja pa ga ban na sbc jbg!
Back to top Go down
TASKE

TASKE


Posts : 59
Join date : 2008-08-09

Da li mogu u klan Empty
PostSubject: Re: Da li mogu u klan   Da li mogu u klan I_icon_minitimeSun Aug 10, 2008 12:32 pm

fear zar ti nemas neki klan???ae videcemo kad se skupi nas 10 pa cemo igrati....do tad tastaturu i mis u ruke pa vezbaj...mozda i udjes!!! a mozda i ne:D bitno je da si ti nama ziv i zdrav!!!
Back to top Go down
kurajber

kurajber


Posts : 74
Join date : 2008-08-08
Age : 34
Location : Leskovac, uvek u fotelji

Da li mogu u klan Empty
PostSubject: Re: Da li mogu u klan   Da li mogu u klan I_icon_minitimeMon Aug 11, 2008 10:15 am

maxo ko te banovo na sbc-u? Mene banovo peca, peca brate skim sam igro 12h dnevne, ja posejem 14hs od 21 kill i odma imam AIM, a ja covece nikad nisam cit imao u kompu NIKAD!!!Al dobro izvinio se
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Da li mogu u klan Empty
PostSubject: Re: Da li mogu u klan   Da li mogu u klan I_icon_minitimeMon Aug 11, 2008 1:22 pm

hehehehe,ja i burazer (TASKE) smo od 30 servera na 25 bili banovani.....a nikad nismo igrali sa citom.....sta ces ima glupih ljudi...Smile
Back to top Go down
kurajber

kurajber


Posts : 74
Join date : 2008-08-08
Age : 34
Location : Leskovac, uvek u fotelji

Da li mogu u klan Empty
PostSubject: Re: Da li mogu u klan   Da li mogu u klan I_icon_minitimeTue Aug 12, 2008 1:33 pm

sad sam dodat na ban listu. Razlog: pogodim u dd2 na startu, iz ter. baze, awpom admina u glavu i to kroz vrata u skoku, i eto mene na ban listi( plus od 25 killa 14 hs) mislim zasto da me ne kikuju kad se retko vidja takav igrac Cool
Back to top Go down
walker

walker


Posts : 134
Join date : 2008-07-25
Age : 31

Da li mogu u klan Empty
PostSubject: Re: Da li mogu u klan   Da li mogu u klan I_icon_minitimeTue Aug 12, 2008 4:32 pm

hehe,de bas admina da skines Smile
Back to top Go down
miksa1




Posts : 26
Join date : 2008-07-26

Da li mogu u klan Empty
PostSubject: Maxa aka DenY CreynE   Da li mogu u klan I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 1:03 pm

Ja idem na wcg pa cu ih sve oderem !!!!samo cu im kazem eve sTojan lol! Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Da li mogu u klan Empty
PostSubject: Re: Da li mogu u klan   Da li mogu u klan I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Da li mogu u klan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
pro!!! :: Your first category :: Prijave za klan-
Jump to: